back to main page      Turnaje 2005:  Liberec    Tanvald     Hradec Králové     Čelákovice     Chleny   

 

Chleny 2005

klikni na pokračování

Fotky z turnaje superveteránů v Chlenech, červen 2005

Na turnaj jsme jeli jako jistí finalisté. Hráli jsme uvolněně a soustředili se spíše na mimosportovní prožitky a požitky. Výsledné páté místo bylo proto příjemným překvapením.


back to main page

 

 

Čelákovice 2005

Fotky z turnaje superveteránů v Čelákovicích 2005

První turnaj na antuce. Počasí tentokrát přálo, nepršelo, zato vydatně hrálo slunko. Bylo nás zase jen sedm, neboť někteří neodpovědní jedinci se různě vymlouvali, jeden na srážku s autem, druhý zase na srážku se šéfem, jeden dokonce na svatbu (a ještě ne svoji!). Výsledky však nebyly špatné, i když Budějovice zase vyhrály. Potvrdili jsme tak definitivně postup do finále a do Chlenů už můžeme jet s klidem a hrát jen pro radost, bodů je dost.


back to main page

 

Hradec Králové 2005

Fotky z turnaje superveteránů v Hradci v dubnu 2005

V Hradci Králové jsme v poslední době obvykle dopadali špatně. Také tentokrát to nevypadalo nijak růžově. Milan se nechal srazit na kole autem. Karel přiběhl na poslední trénink před turnajem v montérkách a výmluvou, že má moc práce. A Jarda si hned na začátku hry zrušil rameno. A to nemluvím a dalších, kteří se omluvili už předtím. Nakonec nás tedy odjelo jen sedm.  Jedinou výhodou bylo vědomí, že máme nahráno. Nakonec bylo všechno jinak. Bez zásadních potíží jsme prošli základní skupinou. To už jsme mohli skončit nehůř šestí, což se v Hradci už dlouho nepovedlo. Také semifinále jsme zvládli. To už jsme toho měli všichni plné zuby a tak finále s Budějovicemi jsme už vyhrát nedokázali.


back to main page

 

Tanvald 2005

Fotky z turnaje superveteránů v Tanvaldu březen 2005

Dlouhá cesta do Tanvaldu se vyplatila. Uhráli jsme třetí místo, když jsme bez zaváhání vyhráli skupinu. V mezikole jsme narazili na Budějovice, které nás tentokrát přesvědčivě přehrály. V posledním zápase už jsme opět lehce vyhráli a dostali se do čela celkového pořadí.


back to main page

 

 

Liberec 2005

Fotky z turnaje superveteránů v Liberci, únor 2005

K turnaji samotnému není moc co dodat. Jako úřadující mistři republiky jsme měli docela příjemné vylosování. Vyhráli jsme všechny zápasy, přesto jsme nakonec skončili díky trochu podivnému hracímu systému o čtyři balony až druzí.

 

 

Jeden z pěkných signálů

klikni pro návrat zpět

klikni pro návrat zpět

klikni pro návrat zpět

back to main page