Rezavý mužíček - Jedovnice 2021

 36. ročník 


... není důležité vítězit, ale setkávat se...

 
Výsledky


home


ročník 1988


ročník 2001


ročník 2004
 


ročník 2010


ročník 2011
ročník 2013


ročník 2014


ročník 2015


ročník 2016


ročník 201


ročník 2018


ročník 2019


36. ročník Rezavého mužíčka byl nejprve zrušen, i přes epidemie se však nakonec přece jen konal. Samozřejmě, že úspěšně.
Medard se vyznamenal a bouřky byly vhodně načasované.Nikdo se neutopil ani nehavaroval. Závodníků bylo sice méně, ale kvalitních. Zamrzela jen neúčast lanškrounské sekce, která se vymluvila na jakési oslavy.
Plavání dokončili skoro všichni - akorát Voloďa nedoplaval, ale doplul. Dokázal na pusté hladině Olšovce stopnout plavidlo a nechat se dopravit do cíle.
Pasin nevypadá, že by se mu pavání zrovna zalíbilo. Ale přežil.Po startu mužů se vyzrálejší borci a borky, sdružené pod hlavičkou Pozdní sběr, vydali na svoji trasu. Už první zastávka (hospoda v Bukovince) se však stala osudnou. Byla totiž otevřena a proti všemu očekávání nebyla ani přeplněná. Sotva jsme pojedli a chystali se k odjezdu, přihnal Medard svoji bouřku a přinutil nás k objednání kávičky a skvělého dortíčku.


Jakmile jsme se namlsali, vysvitlo opět slunce a mohli jsme zpět na trasu.Tak se stalo, že závod dětí jsme propásli a dojeli jsme akorát k závodu žen. Podle stupně zablácenosti malých závodníků jsme přišli o hodně.

Sestava závodnic byla sice trochu prořídlá, nicméně kvalitní.
Organizátorům nutno vytknout, že vynechali promenádu v plavkách po molu, dámy se na to jistě těšily.


Také obrátka v běhu, vytvořená růžovým patníkem, nebyla vybavena vůbec žádným občerstvením a milé dámy běžely do cíle bez urychlovacího panáčka. Jarda to nesl těžce.

home

mail me