Draken vs Veselí

duben 2014

home Zpět na hlavní stranu        fotky - photo gallery

Klíčové utkání o čelo II. ligy - naštěstí krve bylo jen trochu...Draken na prvním místě a Veselí těsně na druhém - přilákalo nezvykle mnoho diváků. Pořádný kotel se však podařilo vytvořit až v závěru druhé půle. Počasí bylo bezvadné, sudí rozumný, dokonce i hráči hráli bez výrazných excesů, i když krev trochu tekla - ale jen docela málo. Na to, že šlo o první místo, byla jen jedna žlutá karta překvapivě málo.

Oba celky začaly nezvykle opatrně v útoku, což obranám dovolilo držet bezbrankovou plichtu do třinácté minuty. I pak se udržoval stav vzácně vyrovnaný a v poločase Draken vedl 5 : 4.

Druhý poločas  začal stejně jako první, útok na obranu nenacházel  žádnou mast a tak se skóre měnilo jen pomalu. Veselí dokonce chvíli vedlo.

V závěru ale Draken přidal a s podporou diváků, kteří se konečně trochu rozehřáli, i s trochou štěstí vedl o tři góly. Veselí začalo finišovat také, dokázalo však jen snížit náskok a tak domácí fandové Drakenu mohli slavit konečných 11 : 9.